29 niedziela zwykła – 16.10.2016 r.

with Brak komentarzy

 

  1. W liturgii tygodnia : we wtorek Święto Św. Łukasza – modlimy się w int. Służby Zdrowia, w środę wsp. Bł. Jerzego Popieluszki, w czwartek wsp. Św. Jana Kantego – odpust w Błedowej Tyczyńskiej, w piątek wsp. Św. Urszuli – odpust w Lubenii, w sobotę wsp. Św. Jana Pawła II. Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  2. W środę III miesiąca nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwą do Św. Józefa. Po nabożeństwie spotkanie Grupy Modlitwnej.
  3. W piątek III miesiąca nabożeństwo różańcowe połączone z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.
  4. W przyszła niedzielę rozpoczynamy tydzień Misyjny.
  5. W piątek po nabożeństwie różańcowym Wieczór Filmowy. Zachęcam do skorzystania.
  6. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w piątek po nabożeństwie różańcowym.
  7. Zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej. Szczególnie we wtorek zapraszam wszystkie dzieci w związku z ogólnoświatową akcją „Milion dzieci modli się na różańcu”. Mam nadzieję za nikogo nie zabraknie.
  8. Msze św. i nabożeństwo różańcowe o godz. 1700.