I Niedziela Adwentu – 27.11.2022 R. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy
  1. Rozpoczynamy Adwent, czas liturgicznego, radosnego oczekiwania na przyjście Pana na końcu czasów i w tajemnicy Bożego Narodzenia. Zachęcam i zapraszam dorosłych, młodzież i dzieci z lampionami na roraty o godz. 1700. Starszych proszę by pomogli dzieciom uczestniczyć w roratach.
  2. W liturgii tygodnia:

– w środę Święto Św. Andrzeja Apostoła

– w czwartek – 1 czwartek miesiąca

– w piątek – 1 miesiąca nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 1630.

– w sobotę wsp. Św. Franciszka Ksawerego i 1 sobota miesiąca – nabożeństwo do Matki Bożej

  1. W piątek po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  2. Rozpoczęły się zapisy do udziału w Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie w Portugalii, które odbędą się na przełomie lipca i sierpnia 2023 r. Informacje dotyczące zapisów dostępne są na stronie internetowej duszpasterstwa młodzieży (mlodziez.rzszow.pl) Odpowiedzialnym za nasz dekanat jest ks. Łukasz Ślęczka z Tyczyna. Tel. 727684350.
  3. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Moniki Tendelskiej i Eweliny Bartoń. Do sprzątania w tym tygodniu proszę kolejne rodziny.
  4. Dziękuję bardzo p. Ewelinie z kwiaciarni za przygotowanie lampionów do dekoracji adwentowej. Bóg zapłać!
  5. Od 3 niedzieli adwentu 11 grudnia będzie można nabyć opłatki na wigilijny stół.
  6. Już dziś można nabyć świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.
  7. W przyszłą niedzielę po południu nasi druhowie strażacy udadzą się z kalendarzami na Nowy Rok. Przyjmijmy ich z życzliwością i wesprzyjmy ich działalność składając ofiarę, która przyczyni się do rozwoju naszej jednostki.