24 Niedziela zwykła – 17.09.2023 r. – Ogłoszenia.

with Brak komentarzy
  1. Dziś Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Zbiórka do puszek na Katolickie Radio VIA.
  2. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek – Święto Św. Stanisława Kostki – Patrona Polski

– we wtorek – wsp. NMP z La Salette

– w środę – wsp. Św. Męczenników Koreańskich

– w czwartek – Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

– w sobotę – wsp. Św. O. Pio

  1. Wydział Duszpasterski wraz z diecezjalnym duszpasterzem Róż Różańcowych ks. dr Czesławem Gorajem pragnie zaprasza Róże Różańcowe na różaniec ulicami miasta Rzeszowa. Odbędzie się on 1 października 2023 roku o godzinie 15:00 na Placu Śreniawitów, a zakończy Mszą Świętą w Bazylice OO. Zachęcam Róże Różańcowe do udziału w tym religijnym wydarzeniu.
  2. Dziś 3 niedziela miesiąca. DRP oczekuje na ofiary. W tym tygodniu zakończyliśmy wożenie ziemi na cmentarz. Została też wyrównana powierzchnia cmentarza. Został także wykonany fundament pod kapliczkę Matki Bożej.
  3. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Anny Onak i Anny Bać. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Agnieszki Kowal, Edyty Kowal i Bożeny Płodzień.
  4. Sołtys Wsi Kielnarowa zaprasza na Zebranie Wiejskie dziś w Domu Ludowym o godz. 1200.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rodzinę naszej parafii poszkodowaną w pożarze.
  6. Katolickie stowarzyszenie Civitas Christiana zaprasza na wyjątkowe warsztaty dla młodych kobiet i dziewcząt szkół ponadpodstawowych w niedzielę 24.09.2023 r. w Instytucie Teologiczno – Pastoralnym w Rzeszowie. Obecność należy potwierdzić mailem lub sms-em. Szczegóły na plakacie.
  7. Msze św. wieczorem o godz. 1800.