28 Niedziela zwykła – 15.10.2023 r. – Ogłoszenia.

with Brak komentarzy
  1. Dziś XXIII Dzień Papieski. Zbiorka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające uzdolnioną młodzież. W poniedziałek 45 rocznica wyboru Św. Jana Pawła II.
  2. W poniedziałek 16 października o godz. 17:00 na cmentarzu Wilkowyja odbędzie się pogrzeb dzieci utraconych. Diakonia Życia Ruchu Światło-Życie zaprasza na Mszę św. i modlitewne czuwanie wszystkich, którzy utracili swoje dziecko oraz tych, których ta śmierć dotknęła w niedzielę 22 października o godz. 18:30 w Bazylice oo. Bernardynów w Rzeszowie.
  3. W liturgii Tygodnia:

– w poniedziałek – wsp. Św Jadwigi Śląskiej

– we wtorek – wsp. Św. Ignacego Antiocheńskiego

– w środę – Św. Św. Łukasza Ewangelisty – patrona służby zdrowia

– w piątek – wsp. Św. Jana Kantego

– w niedzielę – Niedziela misyjna – Rozpoczynająca Tydzień Misyjny

  1. Dziś 3 niedziela miesiąca – DRP oczekuje na ofiary.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Agnieszki Sowa, Ilony Balowskiej i Beaty Lipińskiej. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Beaty Bajorek, Urszuli Książek i Bronisławy Habaj.
  3. Msze św. i nabożeństwo różańcowe wieczorem o godz. 1800.