6 Niedziela Wielkanocny – 05.05.2024 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. Dziś 1 niedziela miesiąca. Za chwilę wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo majowe. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dziś na sumie Uroczystość I komunii św. dzieci klasy III. Polecajmy ich w naszych modlitwach. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i obejścia kościoła, koszenie trawy, dekorację na dzisiejszą uroczystość i złożoną ofiarę na dar ołtarza rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. Bóg zapłać!
  3. W poniedziałek, wtorek i środę Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje i Boże błogosławieństwo w każdej Zachęcam wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych i modlitwie o urodzaje.
  4. W liturgii tygodnia:

W poniedziałek – Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba

W środę – Uroczystość Św. Stanisława Biskupa – Patrona Polski

W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego

  1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – odpust parafialny. Msze Św. o godz. 800 i 1100.
  2. Uroczysta suma z procesją Eucharystyczną o godz. 1100, na której rocznicę I Komunii św. przeżywać będą dzieci Klasy IV. O sprzątanie kościoła proszę rodziców dzieci klasy IV. Codziennie przed Mszą Św. możliwość spowiedzi przed rocznicą I Komunii Św. i odpustem.