Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 26.05.2024 R. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy
  1. Dziś Dzień Matki. Módlmy się w intencji naszych mam, zarówno żyjących jak i zmarłych. Wszystkim mamom składam najserdeczniejsze życzenia: wielu łaski Bożych i opieki Matki Bożej.
  2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze Św. jak w niedzielę. Po sumie procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia. Rodziców i starszych proszę by pomogli dzieciom uczestniczyć w oktawie Bożego Ciała.
  3. O przygotowanie ołtarzy proszę: róże różańcowe, strażaków i ministrantów w środę o godz. 1700.
  4. W Boże Ciało o godz. 1900 w parku sybiraków w Rzeszowie koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Szczegóły na plakacie.
  5. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła, kwiaty i koszenie trawy rodzinom pań: Agnieszki Klimasz i Anny Stanio. W tym tygodniu proszę rodziny pań: Sabiny Kokoszka, Agnieszki Winiarskiej i Jolanty Fura.
  6. W piątek zakończenie nabożeństw majowych.
  7. W sobotę Msza św. przy kapliczce na Łanach o godz. 1800. Zachęcam do wspólnej modlitwy i nawiedzenia pięknego zakątka naszej parafii.