IX Niedziela Zwykła – 02.06.2024 R. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy
  1. Dziś 1 niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie procesja Eucharystyczna i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek – wsp. Św. Karola Lwangi i Towarzyszy

– w środę – wsp. Św. Bonifacego

– w czwartek – 1 czwartek miesiąca i zakończenie Oktawy Bożego Ciała – błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół.

– w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a także 1 piątek miesiąca. Spowiedź do godz. 1615. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

– w sobotę – wsp. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

  1. W niedzielę 9 czerwca 2024 r. odbędzie się diecezjalny „Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin”. Uroczysta Msza św. w katedrze Rzeszowskiej o godz. 15:00. Po Mszy św. Piknik Rodzinny w Parku Papieskim do godz. 20:00. Zachęcam do udziału wszystkie małżeństwa i rodziny.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Sabiny Kokoszka, Agnieszki Winiarskiej i Jolanty Fura. W tym tygodniu do sprzątania proszę rodziny pań: Małgorzaty Hus, Marii Darowskiej –  Anusik i Anety Anusik.