X Niedziela Zwykła – 09.06.2024 R. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy
  1. W liturgii tygodnia:

– we wtorek – wsp. Barnaby Apostoła.

– w czwartek – wsp. Św. Antoniego z Padwy. Odpust w Budziwoju.

– w piątek – wsp. Bł. Michała Kozala.

  1. Przypominam, że dziś w katedrze Rzeszowskiej o godz. 15:00 „Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin” oraz Piknik Rodzinny.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Małgorzaty Hus, Marii Darowskiej –  Anusik i Anety Anusik. W tym tygodniu do sprzątania proszę rodziny pań: Agnieszki Czenczek, Eweliny Gazda i Krystyny Szymańskiej.
  3. W przyszłą niedzielę – 3 miesiąca, DRP będzie oczekiwać na ofiary.
  4. Sołtys wsi Kielnarowa zaprasza na Zebranie Wiejskie w niedzielę 16.06.2024 r. o godz. 1200 w Domu Ludowym.
  5. Msze Św. i nabożeństwo czerwcowe o godz. 1800.
  6. W piątek wieczorem dotarła do mnie smutna wiadomość o śmierci naszego rodaka ks. Krzysztofa Filipa – proboszcza w Gniewczynie Łańcuckiej. Zazwyczaj na wakacjach odwiedzał swoją rodzinną parafię, żywo interesował się wszystkimi pracami, cieszył się z dokonanych dzieł i wspierał nas materialnie. Exporta do kościoła w Gniewczynie będzie dzisiaj o godz. 1800, natomiast Msza Św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 1300. Zachęcam do udziału bliskich, znajomych, kolegów, aby pożegnać naszego rodaka – ks. Krzysztofa. To na razie jedyne powołanie kapłańskie z naszej parafii. Polecajmy ks. Krzysztofa Filipa Bożemu Miłosierdziu, a On niech wyprasza nowe powołania dla naszej parafii.