XII Niedziela Zwykła – 23.06.2024 R. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy
  1. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

– w piątek – wsp. Św. Ireneusza

– w sobotę – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.

Wszystkim solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia, a szczególnie naszemu p. organiście. Niech towarzyszy mu Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo Św. Patrona w pracy dla naszej parafii, w pracy zawodowej i w rodzinie.

  1. Nasza Parafia weźmie udział w Akcji „Oczyść dom i Świat z elektrośmieci – Wesprzyj Kościoły na Wschodzie. Przychody z akcji w tym roku będą wsparciem dla ks. Dariusza Miąsika z naszej diecezji pracującego w Ekwadorze. Zbiórka odbędzie się we środę od rana do godz. 1000. Wykaz przedmiotów znajduje się na plakacie i na ulotkach. Zachęcam do uporządkowania domów z zbędnych elektrośmieci.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Agnieszki Cyran, Moniki Wójcik i Barbary Szymkowicz. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejne rodziny.