3 Niedziela Wielkiego postu – 20.03.2022 r. – Ogłoszenia

1. W piątek Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – Dzień Świętości Życia. Zachęcam do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. W tym dniu przypada także 30 Rocznica utworzenia diecezji rzeszowskiej. Nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. 25 marca w parafii Miłosierdzia Bożego w Jaśle rozpocznie się peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej.
  3. Również 25 marca br na Mszy św. o godz. 17 w łączności z Ojcem św. Franciszkiem modlić się będziemy o pokój odmawiając Akt poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.
  4. Od 1 – 3 kwietnia w Ośrodku Caritas w Myczkowcach rekolekcje dla mężczyzn i ojców z synami. Szczegóły na plakacie.
  5. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.
  6. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu rodzinom pań: Jadwigi Kraśnickiej, Agnieszki Kraśnickiej i Lucyny Kuc. W tym tygodniu do sprzątania proszę rodziny pań: Doroty Rząsa i Magdaleny Synoś.
  7. Można jeszcze nabyć paschłki po 10 zł.
  8. Dziś 3 niedziela miesiąca. DRP oczekuje na ofiary.
  9. Msze Święte o godz. 1700.