V Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2024 – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. Dziś w Domu Ludowym o godz. 1145 Spektakl przedstawiający życie służebnicy Bożej Rozalii Celakówny. Wstęp wolny.
  2. We wtorek Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP.
  3. W piątek Dzień spowiedzi wielkanocnej. Do południa od godz. 9 – 11 z przerwą o godz. 1000. Po południu od godz. 16 – 18 z przerwą o godz. 1700. W przerwie spowiedzi Droga Krzyżowa i poświęcenie krzyży dla kandydatów do bierzmowania. Kandydatów zapraszam wraz z przynajmniej jednym z rodziców. Msza Św. Będzie rano przed spowiedzią o godz. 830.
  4. W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa. Na sumie poświęcenie palm. Gromadzimy się przed kościołem.
  5. Zachęcam do udziału w Triduum przed Uroczystością Św. Józefa i Nowenny w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego za wstawiennictwem Św. Andrzeja Boboli i bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  6. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu rodzinom pań: Beaty Czaja, Małgorzaty Tereszkiewicz i Renaty Gazdowicz. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Grażyny Borowiec, Barbary Rożkiewicz i Justyny Stachów.
  7. Dziękuję za złożoną ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu: róży p. Franciszka Klimasza i p. Krystyny Piątek. Bóg zapłać!
  8. OSP w Kielnarowej wraz z Fundacją Dunajec i OSP Harta organizują przedświąteczną zbiórkę dla polskich rodzin mieszkających na Białorusi. Zbiórka odbędzie się w przyszłą niedzielę na parkingu przy kościele w godzinach od 730 – 1200 oraz 25 i 26 marca w remizie OSP w Kielnarowej od godz. 1800 – 2000. Zbiórka dotyczy: żywności, słodyczy z długim okresem ważności, artykułów dziecięcych: nową odzież, zabawki, środki higieniczne, pieluchy, chusteczki nawilżające, balsamy, środki czystości. Szczegóły na plakatach.
  9. Zebranie Straży Grobowej odbędzie się w poniedziałek o godz. 1800 w remizie OSP. Zachęcamy i zapraszamy szczególnie nowych kandydatów.
  10. Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie do włączenia się do pomocy choremu na białaczkę 4-lteniemu Gabrysiowi, mieszkańcowi Tyczyna, przez zarejestrowanie się w bazie Dawców Szpiku Kostnego. Im więcej będzie osób zarejestrowanych w bazie tym łatwiej będzie znaleźć dawcę dla Gabrysia. Będzie można się zarejestrować w bazie dawców w przyszłą niedzielę w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w godzinach od 800– 1700.