3 Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024 r.

with Brak komentarzy
  1. Dziś rozpoczyna się XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. To także ósmym Dzień Narodowego Czytania Pisma Świętego. W tym roku lekturą będzie księga Dziejów Apostolskich.
  2. Dziś w Rzeszowie odbędą się uroczystości związane z Rocznicą Chrztu Polski. Rozpoczną się one Mszą świętą w kościele farnym o godz. 1600.
  3. W sobotę 20 kwietnia 2024 r. w Rzeszowie odbędzie się ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi. Przybędą tysiące mężczyzn z całej Polski, aby dać świadectwo wiary i miłości do Boga, Maryi i naszej Ojczyzny. Początek spotkania na Rynku w Rzeszowie o godz. 915. Zachęcam do udziału.
  4. Siostry Prezentki z Rzeszowa zapraszają na dzień otwarty Liceum w piątek 19 kwietnia, w godz. od 14.00 do 16.00. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej szkoły.
  5. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie rodziców dzieci klasy 3.
  6. W środę – 3 miesiąca – nabożeństwo do Św. Józefa.
  7. W piątek – 3 miesiąca – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8 w Tyczynie w sobotę o godz. 1800.
  9. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom: Kazimierza Czenczek, Elżbiety Grzebyk i Małgorzaty Hałoń. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Doroty Ciura, Eweliny Flak i Jadwigi Wróbel.