II Niedziela Adwentu – 04.12.2022 R. – OGŁOSZENIA

1. Dziś 1 niedziela miesiąca. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Dziś także Dzień Modlitwy i pomocy materialnej kościołowi na Wschodzie. Zbiórka do puszek na pomoc kościołowi na Ukrainie.

– we wtorek wsp. Św. Mikołaja – biskupa.

– w środę wsp. Św. Ambrożego – patrona pszczelarzy i nabożeństwo do św. Józefa.

– w czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

1. W środę, piątek i sobotę Kwartalne Dni Modlitw w intencji prawdziwie chrześcijańskiego życia rodzin.
  2. We wtorek po Mszy św. spotkanie DRP.
  3. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Ireny Para i Haliny Krzeszowskiej. Do sprzątania w tym tygodniu proszę rodziny pań: Ewy Krężel i Renaty Klimasz.
  4. W następną niedzielę – 11.12. będzie można nabyć opłatki na wigilijny stół. DRP będzie oczekiwać na ofiary, które będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
  5. Są jeszcze do nabycia świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.
  6. Przypominam, że dziś po południu nasi druhowie strażacy udadzą się z kalendarzami na Nowy Rok. Przyjmijmy ich z życzliwością i wesprzyjmy ich działalność składając ofiarę.
  7. Msze św. roratnie o godz. 1700.