5 Niedziela Wielkanocna – 28.04.2024 r. – Ogłoszenia

1. Dziś 18 Ogólnopolska Niedziela Modlitw za kierowców i innych użytkowników dróg.
  2. W poniedziałek o godz. 1700 spotkanie dzieci klasy 3.
  3. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Zachęcam wszystkich czcicieli Matki Bożej do uczestnictwa w nabożeństwach w kościele i śpiewanie lub odmawianie Litanii przy kapliczkach Matki Bożej. Pamiętajmy także by uporządkować kapliczki i krzyże.
  4. W tym tygodniu 1 czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W czwartek Dzień Flagi Narodowej. Udekorujmy nasze domy flagami narodowymi.
  6. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. Ze względu na Uroczystość nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Spowiedź przed 1 piątkiem we czwartek od godz. 1615. Zachęcam do korzystania ze spowiedzi od poniedziałku.
  7. W sobotę o godz. 900 spowiedź przed I Komunią Św. dla dzieci i rodziców.
  8. Również w sobotę wsp. Św. Floriana – patrona strażaków.
  9. W niedzielę na sumie I Komunia Św. dzieci klasy III. Prosimy by nie związani z tą uroczystością skorzystali ze Mszy Św. o godz. 800. Nabożeństwo majowe po Mszy Św. o godz. 800
  10. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Barbary Gierula, Izabeli Płonka i Doroty Barańskiej. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziców dzieci klasy III.
  11. Msze Święte o godz.1800.