IV Niedziela Adwentu – 18.12.2022 R. – OGŁOSZENIA

1. Dziś ostatnia niedziela Adwentu. Roraty do piątku o godz. 1700.
  2. W poniedziałek dzień spowiedzi parafialnej. O godz. 830 Msza św. – spowiedź po Mszy św. od godz. 900 – 1100 z przerwą o godz. 1000. Po południu od godz. 1600 – 1800 z przerwą o godz. 1700 podczas której będą roraty.
  3. W sobotę – Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. tylko rano o godz. 730. Tradycyjnie powstrzymajmy się od spożywania pokarmów mięsnych. Przeżyjmy ten dzień w trzeźwości. Wieczorem zasiądźmy do wieczerzy wigilijnej. Rozpocznijmy ją wspólną modlitwą za żywych i zmarłych, odczytajmy fragment Pisma św. o Narodzeniu Pana Jezusa, podzielmy się opłatkiem, spożyjmy wieczerzę i zaśpiewajmy kolędy i pastorałki. O północy Pasterka. Składka na Fundusz Obrony Życia.
  4. Boże Narodzenie – Msze św. tak jak w każdą niedzielę o godz. 800 i 1030.
  5. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Alicji Wróbel, Ewy Wanat i Agnieszki Pękala. Do sprzątania w tym tygodniu proszę rodziny pań: Justyny Sowa Agnieszki Kozubek i Anny Stanowskiej.
  6. Dziś można jeszcze nabyć opłatki na wigilijny stół i złożyć ofiarę na ogrzewanie kościoła.
  7. Jest jeszcze kilka świec Caritas – „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.