III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 15.03.2020

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 16.03.2020 r. – Ogłoszenia

1. W związku z ogłoszeniem przez Premiera Polski stanu zagrożenia epidemicznego proszę wszystkich parafian, aby stosowali się do wszystkich zaleceń wydawanych przez Ministerstwo Zdrowia, Episkopatu Polski i Ordynariusza Diecezji Rzeszowskiej.
  2. Zwracam się z gorącą prośbą o skorzystanie z dyspensy udzielonej przez ks. Biskupa Ordynariusza od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. i pozostanie w domach oraz uczestniczenie we Mszy św., Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej poprzez środki masowego przekazu.
  3. Na Msze św. do kościoła zapraszam te osoby lub rodziny, które mają zamówione Msze św. – jeżeli uznają to za właściwe, aby zgodnie z wprowadzonym stanem liczba uczestników liturgii nie przekroczyła 50 osób. Taka sytuacja będzie trwać na razie do 29.03.2020r.
  4. Módlmy się wszyscy o powstrzymanie epidemii, polecajmy wszystkich pracujących w Służbie Zdrowia, troszczących się o chorych oraz wszystkich cierpiących.
  5. W związku z trwającą sytuacją rekolekcje zostały skrócone. Po sumie nie będzie także Gorzkich Żali.
  6. Dziękuję bardzo ks. Michałowi Liput za podjęcie trudu rekolekcji. Polecamy Go Bożej Opatrzności i życzymy wiele radości z pracy kapłańskiej.
  7. W tym tygodniu:

– w środę nabożeństwo do św. Józefa

– w czwartek Uroczystość Św. Józefa – Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

– w piątek Droga Krzyżowa. Skorzystajmy z uczestnictwa w niej przez środki masowego przekazu, ponieważ w kościele nie może być więcej niż 50 osób.

1. Zbiórka ofiar na inwestycje zostaje przesunięta na inny termin.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty do Bożego grobu rodzinom p. Renaty Kędzierskiej i p. Kazimierza Czenczek. W tym tygodniu proszę rodziny pań: Elżbiety Grzebyk i Małgorzaty Hałoń.
  3. Dziękuję bardzo za złożone w ostatnią niedzielę ofiary w kwocie 300,00 zł. Bóg zapłać!
  4. Msze św. wieczorem godz. 1700

Dyspensa od obowiązku uczestnictwa we Mszy św.