33 niedziela zwykła – 15.11.2020 r. – Ogłoszenia

1. Dziś Światowy Dzień Ubogich.
– we wtorek wsp. Św. Elżbiety Węgierskiej
– w środę wsp. Bł. Karoliny Kózkówny – Patronki Diecezji, nabożeństwo do św. Józefa
– w piątek wsp. Św. Rafał Klinowskiego i III miesiąca – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
– w sobotę wsp. Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
– w niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego.
3. Dziś III niedziela miesiąca. DRP będzie oczekiwać na ofiary. Ofiary można także wpłacać na konto parafialne. W tym tygodniu zostały wykonane tynki wewnątrz nowego budynku.
4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Ewy Wanat i Anny Pitera. W tym tygodniu proszę rodziny państwa młodych.
5. Módlmy się w intencji ustania epidemii, polecajmy wszystkich chorych, módlmy się o pokój i zgodę w naszej Ojczyźnie. Przestrzegajmy zasad sanitarnych i dbajmy o zdrowie nasze i naszych bliskich.
6. Msze św. i wypominki za zmarłych o godz. 1700.