II niedziela zwykła – 14.01.2018 r.

1. W liturgii tygodnia: w środę wsp. Antoniego, w piątek Uroczystość Św. Józefa Sebastiana Pelczara – Patrona naszej diecezji, w niedzielę wsp. Św. Agnieszki.
2. W środę obchodzimy w Dzień Judaizmu. Jest to III środa miesiąca – po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa.
3. Od czwartku rozpoczynamy Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan.
4. W piątek III piątek miesiąca – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
5. W piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
6. W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy bardzo za wspólną modlitwę, spotkania i rozmowy, dzielenie się radościami i troskami, za zainteresowanie sprawami naszej parafii, zamawiane Msze św. i składane ofiary. Bóg zapłać! Wszystkie sprawy polecamy Bogu w modlitwie a w piątek w intencji wszystkich rodzin zostanie odprawiona Msza św.
7. Msze św. wieczorem godz. 1700.