24 Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r. – Ogłoszenia

1. Dziś rozpoczynamy X Tydzień Wychowania.
– w poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
– we wtorek nawiedzenie obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności, relikwii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i kopii Krzyża robotników z Nowej Huty. Przed godziną 18.00 powitanie obrazu i Msza św. Po Mszy św czas na prywatną modlitwę. O godz. 21.00 Apel Jasnogórski. W środę o godz. 17.00 Msza św. i pożegnanie obrazu Matki Bożej.
– w piątek Święto Św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży oraz nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Zapraszam dzieci i młodzież na wspólną modlitwę.
– w przyszłą niedzielę Niedziela Środków Społecznego Przekazu – zbiórka do puszek na Radio VIA
3. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom państwa młodych. W tym tygodniu proszę rodziny pań: Moniki Tendelskiej i Elżbiety Biśto.
4. Nie zapominajmy, że nadal obowiązuje nas zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk i zachowywanie dystansu.
5. Msze św. wieczorem o godz. 1800. Tylko w środę Msza św. o godz. 1700.