34 niedziela zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.20209 R. – OGŁOSZENIA

1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego i święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Za chwilę wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa. Za udział w tym nabożeństwie możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
2. W przyszłą niedzielę początek Adwentu i nowego roku liturgicznego. Przed Mszą św. o godz. 800 Godzinki do Matki Bożej.
3. Już od najbliższej niedzieli można będzie nabyć świece Caritas, (małe po 5zł. a duże po 12zł.) i opłatki na wigilijny stół. Ofiary składane przy okazji nabywania opłatków będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła. Ponieważ nie wszyscy mogą być w kościele w związku z trwającą epidemią i ograniczeniami proszę o zainteresowanie się bliskimi i sąsiadami i zaproponować im pomoc w nabyciu świec i opłatków.
4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom państwa młodych. W tym tygodniu proszę rodziny pań: Katarzyny Tereszkiewicz i Anny Stanowskiej.
5. Msze św. i wypominki o godz. 17.00.