II Niedziela Adwentu – 06.12.2020 R. – OGŁOSZENIA

1. Dziś 21. Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Zbiórka do puszek. Dziś także wspominamy Św. Mikołaja. Naśladujmy świętego patrona nie tylko prezentami, ale życzliwością i dobrocią w słowie i czynie.
– w poniedziałek – wsp. Św. Ambrożego
– we wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
– w środę, piątek i sobotę kwartalne dni modlitw w intencji prawdziwie chrześcijańskiego życia rodzin.
3. Biskup ordynariusz Jan Wątroba zwraca się z prośbą o modlitwę w intencji powołań. W każdy I czwartek miesiąca modlimy się w tej intencji, ale podejmijmy te modlitwę w rodzinach i w różach różańcowych.
4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła rodzinom pań: Krystyny Stanowskiej i Marii Bacior. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny.
5. Są jeszcze do nabycia opłatki na stół wigilijny. Składane ofiary będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Można także nabyć świece Caritas. Ofiarami wspieramy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
6. Msze św. roratnie codziennie o godz. 17.00