IV Niedziela Wielkanocny – 25.04.2021 r.

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Módlmy się o nowe powołania z naszej parafii i diecezji.
  2. Od środy, 28 kwietnia Triduum do św. Józefa, przygotowujące do aktu zawierzenia naszej diecezji i parafii.
  3. W sobotę 1 maja br. Księża Biskupi dokonają aktu zawierzenia naszej diecezji św. Józefowi w kościele św. Józefa w Rzeszowie (Staromieście) o godz. 1100.
  4. W sobotę również: I sobota miesiąca i rozpoczęcie nabożeństw majowych. Uporządkujmy kapliczki i krzyże przydrożne. Zachęcam także do modlitwy przy kapliczkach.
  5. W niedzielę, 2 maja akt zawierzenia naszej parafii św. Józefowi. W tym dniu obchodzimy także Dzień Flagi. Pamiętajmy o wywieszeniu flag państwowych przy naszych domach.
  6. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Marii Tryczyńskiej i Doroty Borowiec. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Justyny Pindyk i Agnieszki Majda.

7. Przypominam o trwającym Powszechnym Spisie Ludności i mieszkań.