16 Niedziela Zwykła –  18.07.2021 r. – Ogłoszenia

– we wtorek wsp. Bł. Czesława oraz 8 rocznica ingresu Biskupa Jana Wątroby do katedry rzeszowskiej. Pamiętajmy w modlitwie o Pasterzu naszej diecezji.

– w czwartek Święto Św. Marii Magdaleny

– w piątek Święto Św. Brygidy – Patronki Europy

– w sobotę wsp. Św. Kingi

– w niedzielę Św. Krzysztofa – Patrona kierowców. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów połączone z „Akcją św. Krzysztof – „1 grosz za 1 kilometr”. Zebrane środki będą przeznaczone dla misjonarzy na zakup potrzebnych pojazdów.

Solenizantom bieżącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

1. Dziś 3 niedziela miesiąca. DRP oczekuje na ofiary. W Najbliższym czasie planowane jest wykonanie docieplenia posadzki i ostatnia wylewka w pomieszczeniach gospodarczych.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła, kwiaty rodzinom pań: Renaty Pileckiej i Natalii Kadłuczka. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Krystyny Piątek i Zofii Kura.