27 Niedziela Zwykła – 03.10.2021 r. – Ogłoszenia

1. Dziś w Rzeszowie o godzinie 15:00 PROCESJA RÓŻAŃCOWA, dziękczynna za beatyfikację Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej.

– w poniedziałek wsp. Św. Franciszka z Asyżu,

– we wtorek wsp. Św. Faustyny Kowalskiej,

– czwartek wsp, Najświętszej Maryi Panny Różańcowej i 1 czwartek miesiąca,

– w przyszłą niedzielę 21. DZIEŃ PAPIESKI pt. „Nie lękajcie się!”  i zbiórka do puszek na pomoc dla uzdolnionej młodzieży.

1. Dom Ludowy w Kielnarowej zaprasza w niedzielę 10.października o godz. 1800 na: – Folkowe Widowisko muzyczne w wykonaniu Zespołu Bueno Camino i Kapeli Ludowej z Futomy oraz Zespołu Śpiewaczego „Kielnarowianie”, oraz odsłonięcie muralu Kapeli Ludowej. Zachęcam do udziału.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Edyty Leśniak i Pauliny Prokop. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę następne rodziny.
  3. Msze św. i nabożeństwo różańcowe o godz. 1800.