3 Niedziela Wielkanocna – 01.05.2022 r. – Ogłoszenia

1. Dziś 1 niedziela miesiąca i rozpoczęcie nabożeństw majowych. Zachęcam do uczestniczenia zarówno dorosłych jak i dzieci i młodzież, zwłaszcza przygotowujących się do I komunii św. i bierzmowania. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dziś w Rzeszowie Staromieściu zostanie ustanowione Diecezjalne Sanktuarium Św. Józefa. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 12.30.
  3. W poniedziałek Dzień flagi. Udekorujmy nasze domy flagami narodowymi.
  4. We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę.
  5. W tym tygodniu 1 czwartek, piątek i sobota miesiąca. Codziennie można korzystać ze spowiedzi, a w piątek od godz. 1730.
  6. Spotkanie rodziców dzieci kl. III w środę po Mszy św. i nabożeństwie.
  7. Dziękuję bardzo za pomoc przy rozbieraniu Grobu i Ciemnicy: Julii Stachów, Klaudiuszowi i Wiktorowi Czarnikom i Jakubowi Łach. Bóg zapłać!
  8. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Moniki Tereszkiewicz, Agnieszki Maisto i Anny Kiełbasa. W tym tygodniu proszę rodziny: Elżbiety Maculewicz, Justyny Cyran, i Matyldy Wróbel.
  9. Dziękuję bardzo DRP i wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary w kwocie 4120,00 zł. Bóg zapłać!
  10. Msze św. i nabożeństwo majowe wieczorem o godz. 1800.