6 Niedziela Wielkanocna – 22.05.2022 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. Dziś na sumie Uroczystość I Komunii Św. dzieci klasy III.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę Dni Krzyżowe, czyli modlitw o urodzaje i Boże błogosławieństwo w pracy.
  3. W poniedziałek po Mszy Św. spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VIII.
  4. W piątek rozpoczęcie nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
  5. W sobotę w kościele w Tyczynie młodzież z klasy VIII przyjmie sakrament bierzmowania.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – odpust parafialny, a także Gminne obchody Dnia Strażaka połączone z poświęceniem wozu bojowego i rocznica I Komunii Św. dzieci klasy IV.
  7. Spowiedź dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodzin codziennie przed Mszą Św.
  8. Rodzicom dzieci przystępujących do I Komunii Św. dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i obejścia kościoła, dekorację kościoła i złożoną ofiarę za którą została zakupiona druga kropielnica na wodę święconą. Bóg zapłać. W tym tygodniu do sprzątania kościoła proszę rodziców dzieci klasy IV.
  9. Msze św. i nabożeństwo majowe wieczorem o godz. 1800.