21 Niedziela zwykła – 21.08.2019 R. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy
  1. Dziś dziękczynienie za tegoroczne zbiory – Dożynki Parafialne. Dziękujemy Bożej Opatrzności za tegoroczne plony. Dziękuję bardzo p. Barbarze Płodzień i Zespołowi Kielnarowianie za wykonany wieniec i rejonowi: Łany i od granicy z Matysówką w dół do przystanku. Podziękowanie składam starostom dożynkowym, wszystkim, którzy włączyli się w organizację, sołtysowi Wsi Kielnarowa, zaprzęgom i banderii konnej, orkiestrze i strażakom. Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania dożynek – Bóg zapłać!
  2. Także Dziś w Tyczynie Dożynki Gminne, które rozpoczną się Mszą św. w kościele w Tyczynie o godz. 1600.
  3. W przyszłą niedzielę w Katedrze Rzeszowskiej – Dożynki Diecezjalne.
  4. W liturgii tygodnia:

– W poniedziałek – wsp. NMP Królowej.

– We wtorek – wsp. bł. Władysława Findysza. Uroczystości odpustowe w Nowym Żmigrodzie. Suma o godz. 1100.

– W środę Święto Św. Bartłomieja Apostoła – odpust w Chmielniku

– W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

– W sobotę – wsp. Św. Moniki

  1. Dziś III niedziela miesiąca. DRP oczekuje na ofiary.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła, kwiaty i koszenie trawy rodzinom pań: Renaty Szymkowicz, Agnieszki Klimasz i Anny Stanio. Do sprzątania w tym tygodniu proszę rodziny pań: Sabiny Kokoszka, Jolanty Fura i Małgorzaty Hus.