25 Niedziela zwykła – 18.09.2022 R. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy
 1. Dziś Niedziela Środków Społecznego Przekazu – zbiórka do puszek na Radio VIA.
 2. Dziś 3 niedziela miesiąca. DRP oczekuje na ofiary.
 3. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek wsp. Najśw. Maryi Panny z La Salette

– we wtorek wsp. Św. męczenników koreańskich

– w środę – Święto Św. Mateusza Apostoła

 1. Studium Biblijne Diecezji Rzeszowskiej ogłasza nabór na rok 2022/2023. Zajęcia odbywają się w dwie soboty w miesiącu, w siedzibie Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Więcej informacji na stronie: https://studium.rzeszow.pl/
 2. 2 października o godzinie 15.00 RZESZOWSKA PROCESJA RÓŻAŃCOWA, rozpoczynająca obchody Dnia Papieskiego w naszej diecezji. Po procesji odbędzie się u OO. Bernardynów Msza Święta.
 3. W sobotę, 8 października 2022 r. odbędzie się VII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium św. Jana Pawła II oraz Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach. Szczegółowy program pielgrzymki można znaleźć na stronie: apostolatmargaretka.pl .
 4. Teatr „Bo Tak” w Rzeszowie zaprasza na spektakl o Hance Ordonównie, pieśniarce, artystce i wspaniałym człowieku. Spektakl połączony ze 120-stą rocznicą Jej urodzin, będzie grany 25 września o godzinie 17. Sala Widowiskowa WDK Rzeszów, Wszystkie informacje o spektaklu i terminach na stronie Teatru „Bo Tak” oraz FB.
 5. Instytut Teologiczno-Pastoralny im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie przyjmuje zapisy na Kurs dla fotografów i kamerzystów liturgicznych, który odbędzie się w dniach 27-30 września 2022 roku. Dodatkowe informacje można uzyskać
  w sekretariacie Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie, tel. 17/ 871-24-03 lub mailowo: instyjsp@rzeszow.opoka.org.pl
 6. Parafia pw. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie serdecznie zaprasza na cykl spotkań w ramach inicjatywy zwanej „Grota Horebu”. Szczegóły na plakacie oraz na stronie https://grotahorebu.pl/czym-jest-grota-horebu/
 7. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom państwa młodych. Do sprzątania w tym tygodniu proszę rodziny pań: Agnieszki Cyran, Moniki Wójcik, Barbary Szymkowicz i Elżbiety Wilus.