31 Niedziela zwykła – 30.10.2022 R. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy
 1. Po sumie nabożeństwo różańcowe.
 2. W poniedziałek zakończenie nabożeństw październikowych. Składam serdeczne podziękowania rodzicom, dziadkom, rodzeństwu za pomoc najmłodszym dzieciom w dotarciu do kościoła, a wszystkim, którzy znaleźli czas za wspólną modlitwę. Niech Królowa Różańca Świętego wyprasza potrzebne łaski.
 3. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św.: o godz. 800 w kościele, natomiast suma o godz. 1030 na cmentarzu z procesją za zmarłych.
 4. W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 900 na cmentarzu, a o godz. 1700 w kościele z nabożeństwem do Św. Józefa.
 5. W listopadzie możemy zyskiwać odpusty za naszych bliskich zmarłych.

Od 1-8 listopada jest to odpust zupełny, a w pozostałe dni odpust cząstkowy. Warunkiem odpustu jest komunia św. wyzbycie się przywiązania do grzechów nawet lekkich, pobożne nawiedzenie kościoła i odmówienie modlitwy Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca i dowolnej modlitwy według intencji Ojca Św., oraz nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych.

 1. W czwartek – 1 czwartek miesiąca z modlitwą o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 2. W piątek – 1 piątek miesiąca – nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 1630.
 3. W sobotę – 1 sobota miesiąca – nabożeństwo do Matki Bożej.
 4. W przyszła niedzielę – 1 niedziela miesiąca. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
 5. Od środy wieczorem, codziennie, wypominki za zmarłych.
 6. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Anny Rusinek, Haliny Zawiło i Małgorzaty Biega. Do sprzątania w tym tygodniu proszę rodziny pań: Marii Wójcik, Renaty Warchoł i Anny Dziura.
 7. Msze Święte o godz. 17.00