1 Niedziela Wielkiego Postu – 26.02.2023 R. – Ogłoszenia.

– w środę 1 miesiąca nabożeństwo do Św. Józefa.

– w czwartek 1 miesiąca nabożeństwo do Krwi Pańskiej z modlitwą o powołania

– w piątek 1 miesiąca Droga Krzyżowa i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 1630 .

– w sobotę 1 miesiąca Święto Św. Kazimierza Królewicza i nabożeństwo do Matki Bożej. Imieniny ks. Bpa Kazimierz Górnego. Wszystkim solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.

– w przyszłą niedzielę 1 niedziela miesiąca. Po sumie Gorzkie Żale i zmiana Tajemnic różańcowych.

1. W przyszłą niedzielę „Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami” Zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom.
  2. W piątek po Mszy św. spotkanie kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  3. 8 marca nasza parafia przeżywać będzie Wizytację Kanoniczną. Parafię będzie wizytował J. E. Ks. Bp Edward Białogłowski, który udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z klasy VIII.
  4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Moniki Więcek, Urszuli Więcek i Danuty Mikilcz. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Małgorzaty Horzępa, Dominiki Hałoń i Renaty Łazarz.
  5. Przypominam, że dziś przy naszym kościele w godzinach od 9 – 1200 odbywa się kiermasz słodkości, z którego dochód przeznaczony jest na pomoc w operacji. Okażmy nasze wsparcie składając ofiarę.
  6. Przypominam, że dziś w kościele w Tyczynie o godz. 1600 rozpoczynają się Katechezy Przedmałżeńskie.