5 Niedziela Wielkanocny – 07.05.2023 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. Dziś I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W liturgii tygodnia:

W poniedziałek – Uroczystość Św. Stanisława biskupa i męczennika ‑ Patrona Polski.

W sobotę wsp. Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.

  1. W przyszłą niedzielę Uroczystość I Komunii Św. dzieci klasy III. Kto nie jest bezpośrednio zainteresowany prosimy, aby wybrać się na Mszę św. o godz. 800. Po tej Mszy będzie także nabożeństwo majowe.

W sobotę o godz. 900 spowiedź dla dzieci I komunijnych i ich rodziców. Zachęcam do korzystania ze spowiedzi codzienne przed Mszą Świętą.

  1. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Moniki Skotnickiej, Małgorzaty Łuszczki i Jadwigi Mazurek. Do przygotowania kościoła i obejścia w tym tygodniu proszę rodziców dzieci z klasy III.