6 Niedziela Wielkanocny – 14.05.2023 r. – Ogłoszenia

1. Dziś na sumie Uroczystość I komunii św. dzieci klasy III. Polecajmy ich w naszych modlitwach. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i obejścia kościoła, dekorację na dzisiejszą uroczystość, złożony dar ołtarza, którym jest nowy baldachim. Bóg zapłać!
  2. W poniedziałek, wtorek i środą Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje i Boże błogosławieństwo w każdej pracy. Zachęcam wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych i modlitwie o urodzaje.

W poniedziałek wsp. Św. Zofii

We wtorek – Święto Św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski

W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego

W sobotę rocznica sakry biskupiej Księdza Biskupa Ordynariusza. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – odpust parafialny. Msze Św. o godz. 800 i 1100. Po Mszy św. o godz. 800 nabożeństwo majowe.
  2. Uroczysta suma z procesją Eucharystyczną o godz. 1100, na której rocznicę I Komunii św. przeżywać będą dzieci Klasy IV. O sprzątanie kościoła proszę rodziców dzieci klasy IV.