Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 04.06.2023 r. – Ogłoszenia.

1. Dziś niedziela Trójcy Przenajświętszej – odpust w Tyczynie.
  2. Dziś także 1 niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W poniedziałek – wsp. Św. Bonifacego.
  4. W Czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze Św. jak w niedzielę. Po sumie procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia. Rodziców i starszych proszę by pomogli dzieciom uczestniczyć w oktawie.
  5. O przygotowanie ołtarzy proszę róże różańcowe, strażaków i ministrantów w środę o godz. 1700.
  6. Przypominam, że w Boże Ciało w parku sybiraków w Rzeszowie koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Szczegóły na plakacie.
  7. Diecezja Rzeszowska wydała piękny album o kościołach naszej diecezji. W ostatnim tomie są 4 dekanaty w tym dekanat Tyczyński, a więc i nasza parafia. Egzemplarz pokazowy znajduje się na stoliku, a zakupić można w zakrystii w cenie 100,00 zł.
  8. Dziękuję bardzo p. Szymonowi Tereszkiewiczowi za koszenie trawy na cmentarzu. Bóg zapłać!
  9. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom państwa młodych. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę kolejne rodziny.
  10. Msze św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 1800.