10 Niedziela Zwykła – 11.06.2023 r. – Ogłoszenia.

with Brak komentarzy
  1. We wtorek wsp. Św. Antoniego – odpust w Budziwoju.
  2. W Czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W sobotę wsp. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. W przyszła niedzielę – 3 miesiąca. DRP będzie oczekiwać na ofiary.
  6. W przyszła niedzielę przy Domu Ludowym od godz. 1500 Piknik Rodzinny, na który zapraszają organizatorzy: Dom Ludowy, Sołtys Wsi, OSP i Klub Sportowy JAR w Kielnarowej. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Więcej szczegółów na plakacie. Zachęcam do rodzinnego spotkania na pikniku.
  7. Przypominam, że można jeszcze nabyć pamiątkowy album o kościołach naszej diecezji.
  8. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Iwony Karnas, Anny Lampart i Anety Tendelskiej. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Katarzyny Stanowskiej, Anety Stanowskiej i Edyty Szetela.
  9. Msze św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 1800.