11 Niedziela Zwykła – 18.06.2023 r. – Ogłoszenia.

with Brak komentarzy

 

  1. W liturgii tygodnia:

W środę – wsp. Św. Alojzego Gonzagi

W sobotę – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

  1. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcam dzieci, rodziców i nauczycieli do podziękowania Panu Bogu za kolejny rok nauki. Msza św. o godz. 800. O godz. 900 zakończenie w szkole.
  2. Dziś 3 miesiąca. DRP będzie oczekuje na ofiary.
  3. Przypominam, że dziś w Domu Ludowym od godz. 1500 Piknik Rodzinny. Zachęcam do rodzinnego udziału w pikniku.
  4. Przypominam, że można jeszcze nabyć pamiątkowy album o kościołach naszej diecezji.
  5. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Edyty Ciura-Szetela, Katarzyny Stanowskiej i Anety Stanowskiej Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Barbary Mroczka, Elżbiety Bronhard, Zofii Czarnota i Edyty Jastrząb.
  6. Msze św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 1800.