12 Niedziela Zwykła – 25.06.2023 r. – Ogłoszenia.

with Brak komentarzy
  1. W liturgii tygodnia:

W środę – wsp. Św. Ireneusza

W czwartek – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.

W sobotę 1 sobotę miesiąca – nabożeństwo do Matki Bożej.

  1. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła rodzinom pań: Barbary Mroczka, Elżbiety Bronhard, Zofii Czarnota i Edyty Jastrząb. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Natalii Kadłuczka, Renaty Pileckiej, Małgorzaty Płodzeń i Ewy Hadała.
  2. Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na plenerowe rekolekcje w formie pikniku rodzinnego o nazwie „Strefa Mocy”, które odbędą się w dniach od 30 czerwca do 2 lipca 2023 r. w Rzeszowie na osiedlu przy parafii pw. Bł. Karoliny. W programie przewidziano wiele bezpłatnych atrakcji oraz koncertów. W niedzielę 2 lipca br. od godz. 15.30 odbędzie się diecezjalne spotkanie młodzieży oraz koncert Roksany Węgiel. Więcej szczegółów na plakacie.
  3. Na stoliku wyłożone są ulotki o rodzinie Ulmów. Zachęcam do zabrania i zapoznania się z ich historią.
  4. Msze św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 1800.

 

 

 

ZAPOWIEDZI:

Oliwia Szuba, c. Dominika i Alicji, ur. w Rzeszowie, zam. w Kielnarowej i Piotr, Maksymilian Kilarecki, s. Grzegorza i Beaty, ur. i zam. w Rzeszowie. ZAP. II.