13 Niedziela Zwykła – 02.07.2023 r. – Ogłoszenia.

1. Dziś 1 niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

– W poniedziałek – Święto Św. Tomasza Apostoła

– W środę – 1 miesiąca – nabożeństwo do Św. Józefa

– W czwartek – 1 miesiąca – nabożeństwo do Krwi Pana Jezusa z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne

– W Piątek – 1 miesiąca – nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 1730.

– W sobotę wsp. Św. Jana z Dukli

1. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła rodzinom pań: Natalii Kadłuczka, Renaty Pileckiej, Małgorzaty Płodzień i Ewy Hadała. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę kolejne rodziny.
  2. Przypominam, że dziś od godz. 15.30 odbędzie się diecezjalne spotkanie młodzieży oraz koncert Roksany Węgiel. Szczegóły na plakacie.
  3. Rozpoczynają się zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisu można dokonać przez formularz internetowy znajdujący się na stronie pielgrzymki lub osobiście w zakrystii. Szczegóły na plakacie.
  4. 12 lipca będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Tą akcją wspieramy Kościoły na Wschodzie i Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Loretańskiej. Więcej szczegółów na ulotkach i plakacie.
  5. Na stoliku wyłożone są cegiełki w cenie 5 zł. na wsparcie wypoczynku dla dzieci organizowanego przez Caritas Diecezji.
  6. Msze św. o godz. 1800.