16 Niedziela Zwykła – 23.07.2023 r. – Ogłoszenia.

with Brak komentarzy
  1. Po Mszy Św. z okazji Tygodnia Św. Krzysztofa błogosławieństwo pojazdów.
  2. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek – wsp. Św. Kingi

– we wtorek – Święto Św. Jakuba i Św. Krzysztofa

– w środę – wsp. Św. Joachima i Anny

– W sobotę – wsp. Św. Marty, Marii i Łazarza

  1. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła rodzinom pań: Jolanty Pawlik, Aldony Nowak i Anny Arabasz. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Danuty Pomykała, Beaty Nowak i Renaty Kasak.
  2. Rozpoczyna się czas żniw, a po żniwach czas dziękczynienia, który w tym roku będzie 15 sierpnia. O włączenie się w przygotowania tegorocznych dożynek proszę rejon od p. Syczów do Szkoły.
  3. W poniedziałek po Mszy Św. spotkanie Rady Parafialnej.
  4. W tym tygodniu odszedł do Domu Ojca mój tata +Czesław. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy łączyli się w modlitwie, zamówili Msze Św., wspierali dobrym słowem i uczestniczyli ostatniej drodze mojego taty. Dziękuję wszystkim parafianom a szczególnie: Radzie Parafialnej, Zespołowi Caritas, nauczycielom i obsłudze SP w Kielnarowej, ministrantom, druhom strażakom z Kielnarowej i Gminy Tyczyn, Sołtysowi i Radzie Sołeckiej Wsi Kielnarowa. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać!