30 Niedziela zwykła – 29.10.2023 r. – Ogłoszenia.

1. Dziś Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele misyjne.
  2. W liturgii Tygodnia:

– w poniedziałek po Mszy św. i różańcu podsumowanie konkursu zorganizowanego przez p. Katechetkę Izabelę Liskowicz Kreatywny różaniec. Prace możemy oglądać w przedsionku kościoła.

– we wtorek zakończenie nabożeństw różańcowych

– w środę – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 800 w kościele a o godz. 1030 w kaplicy cmentarnej.

– w czwartek – Wsp. Wszystkich wiernych zmarłych. O godz. 900 Msza św w kaplicy cmentarnej a o godz. 1700 w kościele.

– w piątek – 1 piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 1615.

– w sobotę – 1 sobota miesiąca i wsp. Św. Karola Boromeusza

– w niedzielę – 1 miesiąca po sumie zmiana tajemnic różańcowych

1. Od 1 listopada możemy zyskiwać odpusty za naszych zmarłych. Zachęcam do skorzystania ze spowiedzi w poniedziałek i wtorek przed Mszą Św.
  2. W dzień Wszystkich Świętych na cmentarzu będzie prowadzona kwesta na utrzymanie cmentarza i prowadzone prace.
  3. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Wandy Para i Elwiry Kopeć. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Joanny Kaplita i Anny Szczepańskiej.
  4. Dziś zbiórka do puszek na Ośrodek Caritas w Myczkowcach.
  5. Msze św. i nabożeństwo różańcowe wieczorem o godz. 1700.