6 Niedziela Zwykła – 11.02.2024 – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. Dziś Światowy Dzień Chorego. Modlimy się za chorych i cierpiących. Na stoliku wyłożone są obrazki dla chorych.
  2. Dziś także rozpoczynamy 57. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  3. W środę – Środa Popielcowa. Rozpoczynamy 40-dniowy okres Wielkiego Postu, w którym przez słuchania Słowa Bożego, modlitwę, pokutę i czynną miłość bliźniego przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych. Zachęcam do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 1700 i Gorzkich Żali w niedzielę po sumie. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. Od Środy Popielcowej do 1 Niedzieli WP – kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
  5. W Środę Popielcową obowiązuje post jakościowy i ilościowy.
  6. W Środę Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 900 i 1700. Odpowiadając na apel przewodniczącego KEP w środę składka przeznaczona będzie na pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie.
  7. Droga Krzyżowa ulicami Rzeszowa w piątek o godz. 1800.
  8. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Wiesławy Kupiszewskiej, Zofii Szetela, Iwony Szetela i Marii Partyka. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Moniki Tereszkiewicz, Agnieszki Maisto, Anny Kiełbasa.
  9. Msze Święte wieczorem o godz. 1700. W Środę Popielcową o godz. 900 i 1700.