II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024 – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. Dziś „Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami” pod hasłem „W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną. Zbiórka do puszek na misje.
  2. Dziś po sumie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 1700. Zachęcam do uczestnictwa w tych nabożeństwach.
  3. W tym tygodniu:

– w piątek – 1 piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 1615.

– w sobotę – 1sobota miesiąca – nabożeństwo do Matki Bożej

– w przyszła niedzielę – 1 niedziela miesiąca. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

  1. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Anny Kamuda, Urszuli Knutel i Krzysztofa Cyran. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny: Elżbiety Knutel, Matyldy Wróbel i Jacka Witek.
  2. W ramach Podkarpackich Obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w sobotę, 2 marca 2024 r. o godz. 18.00 w sali koncertowej Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 83 odbędzie się koncert pt. „Credo Wyklętych”. Wstęp wolny po odebraniu wejściówki.
  3. Duszpasterze rolników uczestniczący w rekolekcjach wyrażają swoje poparcie dla protestujących rolników i proszą wszystkich o wyrozumiałość i cierpliwość w znoszeniu niedogodności. Polecają też wszystkich w modlitwie.
  4. Można jeszcze nabyć baranki i paschałki.
  5. Serdeczne podziękowania składam Zakładowi Pogrzebowemu „Żałobnik”, który nieodpłatnie wykonał pomnik na naszym cmentarzu dla dzieci nienarodzonych. Podziękowania składam także rodzinie p. Furów za złożoną ofiarę na ten cel. Bóg zapłać!
  6. Msze Święte wieczorem o godz. 1700.