III Niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024 – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. Dziś 1 niedziela miesiąca. Wystawienia Najświętszego Sakramentu. Po Gorzkich Żalach zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Po sumie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 1700.
  3. W tym tygodniu:

– w poniedziałek – Święto Św. Kazimierza Królewicza – imieniny Ks. Bpa Kazimierza.

– w piątek – Dzień Kobiet. Polecajmy w modlitwie wszystkie kobiety.

  1. W tym tygodniu przeżywać będziemy Rekolekcje Parafialne. Rozpoczną się Drogą Krzyżową w piątek o godz. 1700.
  2. W sobotę o godz. 900 Msza św. dla starszych i chorych. Pół godziny przed Mszą św. możliwość spowiedzi. Po Mszy św. udamy się do chorych, którzy nie będą mogli być w kościele. Proszę zgłaszać ich w zakrystii. Więcej informacji o rekolekcjach na plakatach.
  3. Dom Ludowy w Kielnarowej zaprasza w niedzielę 10.03.2024r. o godz. 1700 na Dzień Kobiet. W programie kabaret „NASZ” i piosenki i życzenia Zespołu Kielnarowianie. Wstęp wolny.
  4. Wojownicy Maryi zapraszają na nabożeństwo 24 Godziny Męki Pańskiej według pism Sł. B. Luizy Piccarrety, które odbędzie w dniach 15-16 marca 2024 r. w Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.
  5. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu rodzinom pań: Elżbiety Knutel, Matyldy Wróbel i Anny Witek. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Katarzyny Bil, Agnieszki Tendelskiej i Renaty Rząsa.